Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Vlaječky

Základní informace

VLAJEČKY

materiál: 100% polyesterminimální počet: 30 ksformát podkladů: .jpg, .png, .cdr, .pdfStandardní rozměry:vlaječky trojcípé – 37x26,5 cm (kov), 28x20,5 cm (kov), 20x14 cm (s kovem i bez), 14x10 cmvlaječky pěticípé – 39x26,5 cm (kov), 28x20,5 cm (kov), 20x14 cm (s kovem i bez), 14x10 cm

Tisk provádíme sublimačním tiskem, který není omezen počtem barev. Tiskneme speciálními barvami, zaručující
kvalitu a lesk. Každá strana vlaječky může mít jiný motiv. Na jedné ze stran vlaječky mohou být našity třásně nebo lze vlaječku obšít šňůrkou. Větší "reprezentativní“ vlaječky jsou zakončeny nerezovou tyčkou a řetízkem.
V případě zájmu můžeme zhotovit i jiné rozměry dle přání zákazníka.Fotografie produktu

Vlaječky

Fotogalerie

Fotografie produktu

Vlaječky

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz