Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Klíčenky

Základní informace

KLÍČENKA TIŠTĚNÁ


Potisk klíčenek (neboli lanyardů) se provádí sublimací, tedy technologií, která není závislá na počtu barev. Potisk provádíme jedno nebo oboustranný s libovolným motivem. Standardně klíčenky vyrábíme o šíři 10, 15, 20, 25 a 30 mm. Cena je závislá na šíři, počtu kusů a vybraných doplňcích. Kromě obvyklé kovové karabiny nabízíme také úchyt na telefon a trojzubec (plastový a kovový) umožňující oddělit část klíčenky s klíči.

Minimální počet: 100 ks

Formát podkladů: ideálně v křivkách cdr, ve větším rozlišení možno .png, . jpg, .pdf…

Fotografie produktu

Klíčenky

Fotogalerie

Fotografie produktu

Klíčenky

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz