Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Nálepky - Různé formáty

Základní informace

Nálepky mohou mít různé formáty a rozměry:


Čtvercové: 5x5, 8x8, 10x10, 12x12, 15x15, 20x20, 30x30, 40x40 cm

Obdélníkové: šíře 5, 7 nebo 10 cm, tj. 10x5, 15x5,... 60x5 cm, 5x7, 10x7,...60x7 cm, 15x10, 20x10,....60x10 cm, maximální rozměr nálepky 70x50 cm.

Kulaté: průměr 8, 11, 20 a 40 cm

S vlastním výsekem: individuálně dle motivu a požadavků.

Minimální počet: 500 ks od jednoho motivu

Formát podkladů: obrázek v .jpg, nebo .png, . velikost 1:1, ideálně v rozlišení 300 dpi, barvy v CMYK.  Zasláním podkladů dle zadání se vyvarujete případné menší ostrosti nálepek či nesprávné barevnosti.

Samolepky tiskneme na kvalitní papír s naříznutou spodní vrstvou pro snadnou manipulaci. Profesionální vrstva laku lépe odolává nepříznivým povětrnostních podmínkám a je garantem vysoké životnosti nálepky. Pro přesnější ořez tiskneme s černým lemem, možná je i jiná barva. Při větších objednávkách možno domluvit speciální podmínky.

Fotografie produktu

Nálepky - Různé formáty

Fotogalerie

Fotografie produktu

Nálepky - Různé formáty

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz