Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Nákrčníky

Základní informace

NÁKRČNÍKY

Tento typ nákrčníku není bezešvý, je sešitý na zátylku a
obšitý kolem horní i spodní části. S
ublimační potisk není omezen počtem barev a zaručuje trvanlivost. Tiskneme bez limitujících rozměrů přes celou plochu až do švu.

materiál: 100% polyester

rozměr: standardní provedení má v sešité formě 230x400 mm, dětský rozměr 200x350 mm. Na požádání možno
vyrobit i jiný rozměr.

podklady: ve vektorech nebo jako obrázek PNG v poměru 1:1

minimum: 12 ks od motivu, pro lepší cenu možno kombinovat objednávku více
motivy najednou.

Fotografie produktu

Nákrčníky

Fotogalerie

Fotografie produktu

Nákrčníky

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz