Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Vaky

Základní informace

VAKY

Především u mladší generace oblíbené zavazadlo na trénink, výlet nebo do školy. Vaky je možno objednat buď polyesterové, které komplet ušijeme dle přání zákazníka a potiskneme sublimačním tiskem nebo bavlněné, kde zakoupený materiál potiskneme sítotiskem.

Vaky polyesterové

materiál: 100% polyester
varianty: jednostranné (záda vaku jsou černá), oboustranné (každá strana může mít jiný motiv a můžete vak dát na záda opačně)
podklady: ve vektorech nebo jako obrázek PNG v poměru 1:1
rozměr: standard je 430x330 mm, možno i jiné rozměry
minimum: 10 ks od motivu, pro lepší cenu možno kombinovat objednávku více motivy najednou.

Sublimační potisk těchto vaků zaručuje trvanlivost, není omezen počtem barev, můžeme vytisknout i například fotografii. Tiskneme bez limitujících rozměrů přes celou plochu až do švu. Polyesterový materiál umožňuje omyvatelnost.

Vaky bavlněné 

materiál: 100% bavlna
podklady: ve vektorech nebo jako obrázek PNG v poměru 1:1
rozměr: dle nabídky na trhu, nejčastěji používáme vaky o rozměru 460x350 mm,
objem 12 litrů, gramáž 140 g/m2. U tohoto typu je při ručním tisku maximální
šíře 240 mm, při digitálním tisku 280 mm.

Fotografie produktu

Vaky

Fotogalerie

Fotografie produktu

Vaky

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz