Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Vlastní brand (k našemu textilu)

Základní informace

VLASTNÍ BRAND


K u nás vyráběnému textilu či potisku nabízíme i vlastní etikety, které uvítá každá firma, klub, fanouškovská skupina či kapela, která se chce pyšnit vlastním originálním merchandisingem. Etikety nabízíme v sublimačním a tkaném provedení. Na přední straně doporučujeme prezentovat vaše logo či motiv a velikost daného kusu textilu (L, XL…), ze zadní strany pak symboly údržby textilu, údaje o původu a složení zboží v jazycích trhů, kde se výrobek bude distribuovat (s obsahem štítku rádi pomůžeme).

Sublimační etikety: stálá neomezená barevnost, výroba od 50 ks.

Tkané etikety: až šestibarevné provedení od 1.000 ks. Etikety lze zpracovat na jednotlivé kusy nebo v provedení nekonečné stuhy. 

Standardní rozměr: 35 x 70 mm

Formát podkladů: .jpg, .png, .cdr, .pdf
Fotografie produktu

Vlastní brand (k našemu textilu)

Fotogalerie

Fotografie produktu

Vlastní brand (k našemu textilu)

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz