Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Informace k výšivkám

Základní informace

VÝŠIVKY

Nejtrvanlivější prezentace loga
Možnost vyšití až 12 různými barvami v jednom motivu
Využití na jakékoliv textilní výrobky: mikiny, bundy, polokošile, tepláky, kraťasy, tašky, batohy, kšiltovky, ledvinky, čepice, vesty atd.

Formát podkladů: ideálně ve vektorech

Speciální nabídka: Vyvzorkujeme logo vaší skupiny, klubu, firmy a postupně vám dodáme vyšitý textil dle vaší potřeby. Můžete v těchto objednávkách kombinovat různé druhy textilu.

Příklad: budete mít za týden objednávky na 4 mikiny, 5 tepláků, 3 bundy a jednu taštičku. Vyšijeme Vám bez problémů pouze co aktuálně potřebujete, v následném týdnu může přijít další objednávka.

Minimalizujete tím vlastní náklady na sklad a budete za předem dohodnutou cenu objednávat pouze kusy, které jsou aktuálně potřeba. tyto objednávky vyřizujeme bez zbytečné prodlevy v souladu se vzájemnou dohodou. Vyšíváme na široký sortiment reklamního textilu světových značek, na textil ušitý u nás a nebráníme se ani vyšívání na vámi dodaný textil.

Fotografie produktu

Informace k výšivkám

Fotogalerie

Fotografie produktu

Informace k výšivkám

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz