Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Řezaná grafika

Základní informace

ŘEZANÁ GRAFIKA

Tato technologie umožňuje výrobu od jednoho kusu, často například čísla nebo jmenovky na záda. Vyžaduje se zde celistvost grafiky, nelze používat tzv. motivy do ztracena nebo s malými detaily. Používají se zde jak běžné, tak i neonové a glitterové barvy materiálu. Lze tisknout jak na bavlněné tak polyesterové materiály. Výhodou je krátká dodací doba.

Maximální rozměr tisku: 48x38 cm

Formát podkladů: ideálně v křivkách cdr, pdf...Fotografie produktu

Řezaná grafika

Fotogalerie

Fotografie produktu

Řezaná grafika

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz