Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Pletená čepice HDC elastic

Základní informace

PLETENÁ ČEPICE HDC ELASTIC


materiál: 98% akryl, 2% lycra 

počet barev: maximálně 6 

formát: ideálně vektory .pdf, .cdr, .ai, k překreslení .png. .jpg, ... 

Čepice je elastická, bez výšivky, požadovaný motiv je vypleten přímo v čepici. HDC technologie umožňuje výrazně detailnější výplet než je tomu u klasických pletených čepic, materiál je také příjemnější na dotyk. Další výhodou je možnost výpletu kolem celé čepice, protože na zadní straně není šev. Čepice možno vyrobit ve velikostech pro děti i dospělé.
Fotografie produktu

Pletená čepice HDC elastic

Fotogalerie

Fotografie produktu

Pletená čepice HDC elastic

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz