Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Originální polokošile

Základní informace

ORIGINÁLNÍ POLOKOŠILE


Nesedí vám běžná nabídka polokošil? Chcete svou skupinu odlišit od komerčních produktů nadnárodních společností? Chcete mít oblečení dle vlastních představ a zaujmout originalitou? Pro všechny tyto možnosti nabízíme možnost ušití polokošil dle vašich představ, které můžete doplnit i originálními rukávovými náplety, límci a knoflíčky v klubových či firemních barvách.

Cena je závislá na nákladu a složitosti střihu.

Šijeme z kvalitních materiálů: 220 g / m2

Vaši polokošili vytvoříme od střihu látky, přes ušití až po vyšití či opatření jinou aplikací.

Formát podkladů: .png, . jpg, .cdr, .pdf…

Fotografie produktu

Originální polokošile

Fotogalerie

Fotografie produktu

Originální polokošile

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz