Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Roušky

Základní informaceROUŠKYEpidemie Covid-19 i nás přiměla k šití roušek. Po
první spíše charitativní várce jsme roušky pojali jako reklamní produkt se
sublimačním potiskem každému na míru. Vedle originální prezentace roušky
preventivně zvyšují ochranu vašeho okolí a intenzitu vašeho kontaktu s nákazou.Nabízíme tři verze:Polyester – dvouvrstvá rouška v provedení polyester / polyester 
výsledný rozměr 185 x 195 mmBavlna - dvouvrstvá rouška v provedení polyester / bavlna, s vnitřní bavlněnou vrstvou
výsledný rozměr 180 x 190 mmSportovní – jednovrstvý polyester pro snadnější dýchání při sportu
výsledný rozměr 185 x 195 mm

Ke všem typům možno vyrobit dětskou verzi - výsledný rozměr 140 x 155 mm

podklady: ve vektorech nebo jako obrázek PNG v poměru 1:1minimum: 16 ks
Fotografie produktu

Roušky

Fotogalerie

Fotografie produktu

Roušky

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz