Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Bavlněná čepice s potiskem

Základní informace

ČEPICE S POTISKEM

materiál: bavlna

podklady: v křivkách nebo 300 dpi

návrh: 480x260 mm, nápisy a loga nutno situovat do spodních 110 mm, výše mohou být narušením zahnutím pro sešití.

Čepici tvoří dvojitá vrstva bavlny, která je potištěna sítotiskem. 
Technologie je vhodná pro vyšší počty, optimálně od 50 ks, nižší náklad je finančně náročnější. Nedoporučuje se plnobarevný potisk celé plochy, velká vrstva barvy čepici stahuje a barva také může časem praskat. Ideální pro motivy ve stupních šedi, jednoduché náčrty, klubová či jiná loga nebo nápisy.

Fotografie produktu

Bavlněná čepice s potiskem

Fotogalerie

Fotografie produktu

Bavlněná čepice s potiskem

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz